KoncertiPagalma skatuve
04.Sep 20:00

ARSTARULSMIRUS koncertprogramma PIE ZEMES


20,00

4. septembrī pl. 20 uz Zeit pagalma skatuves sagaidīsim Arstarulsmirus ar draugiem.

Šī gada maijā Arstarulsmirus publiskoja jaunu albumu ”Pie zemes”. Tas ir otrais mūziķa albums no jaunā saturiskā virziena, ko mūziķis sauc par “Vēlējuma dziesmām”. Koncertā būs dzirdami pavisam jauni skaņdarbi no 2021. gada albuma, iemīļotākās klausītāju dziesmas no albuma “Skatu punkti” kā arī dziesmas kas tapušas periodā, kad mūziķis uzstājies ar skatuves vārdu Gustavo.

Lai vairotu kompozīciju melodiskumu projektā piedalās daiļvokālu kvintets, kura sastāvā ir pieci solisti – Laima Dimanta, Madara Orola, Jevgēnija Krupenkina, Lauris Valters un Rihards Bērziņš. Pavadījuma skanējumu veido akustisko instrumentu partijas, kas mijās ar mūsdienīgām un futūristiskām sintezatoru skaņām.

Ieejas maksa 20eur.
Biļetes iespējams iegādāties bilesuparadize.lv, zeit.lv/veikals vai uz vietas Zeit Cafe, Gaujas ielā 4, Līgatnē.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

! Ierodoties uz pasākumu, jāuzrāda personas apliecinošs dokuments, derīgs Digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina veiktu pilnu vakcināciju, Covid-19 izslimošanu, laboratorisko analīžu rezultātus, kas veikti 48 stundu laikā pirms pasākuma vai derīgs eksprestests.

Lūdzam ierasties uz pasākumu savlaicīgi no pl.19. Auto iespējams novietot Zeit pļavas stāvvietā.

Būsim pacietīgi un saprotoši viens pret otru. Ievērosim valstī esošos tā brīža noteikumus, tie var tikt paplašināti vai mainīti.

 

Tuvākie notikumi