KoncertiPagalma skatuve
21.Aug 20:00

Intars Busulis & Abonementa orķestris


Nav noliktavā

IZPĀRDOTS!

21. augustā pl. 20:00 uz Zeit Pagalma skatuves muzicēs Intars Busulis un Abonementa orķestris.

Intars Busulis ir viens no temperamentīgākajiem Latvijas mūziķiem, kura ikviena uzstāšanās ir kā enerģijas un pozitīvu emociju lādiņš. Intara sadarbība ar komponistu Kārli Lāci un Abonementa orķestri ir jau vainagojusies ar daudzskaitlīgām koncertprogrammām, turnejām un vairākiem veiksmīgiem albumiem, kam nākamajā gadā pievienosies vēl viens.

Izskanēs gan pavisam jauni skaņdarbi no topošā albuma, gan labi zināmas un sirsnīgas melodijas no dažādiem mākslinieka daiļrades posmiem.

Koncertā piedalās Intars Busulis, Kārlis Lācis – klavieres, Kaspars Zemītis – ģitāra, Gints Pabērzs – pūšamie Instrumenti, Edvīns Ozols – bass, Kaspars Grigalis – bungas, Karīna Tropa – piebalss, Vineta Elksne – piebalss, Alise Kante-Onzule  – piebalss.

Dziesmas tiks izpildītas gan latviešu, gan krievu valodās.

Ieejas maksa 30eur.
Biļetes iespējams iegādāties bilesuparadize.lv, zeit.lv/veikals vai uz vietas Zeit Cafe, Gaujas ielā 4, Līgatnē.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

! Ierodoties uz pasākumu, jāuzrāda personas apliecinošs dokuments, derīgs Digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina veiktu pilnu vakcināciju, Covid-19 izslimošanu, laboratorisko analīžu rezultātus, kas veikti 48 stundu laikā pirms pasākuma vai derīgs eksprestests.

Lūdzam ierasties uz pasākumu savlaicīgi no pl.19. Auto iespējams novietot Zeit pļavas stāvvietā.

Būsim pacietīgi un saprotoši viens pret otru. Ievērosim valstī esošos tā brīža noteikumus, tie var tikt paplašināti vai mainīti.

 

Tuvākie notikumi