KoncertiLielā zāle
23.Oct 19:00

Raimonds Pauls / Koncertprogramma “Pastaiga pa Rīgu”


40,00

23. oktobrī pl. 19:00, Zeit Lielajā zālē aicinām uz

Raimonda Paula koncertprogrammu “Pastaiga pa Rīgu”. 

Koncertā piedalās:

Maestro Raimonds Pauls

Toivo Unt / kontrabass/

Māris Briežkalns /bungas/

Īpašā viešņa – dziedātāja Paula Saija

Laikā, kad ar klausītājiem klātienē tikties ilgstoši bija liegts, komponists Raimonds Pauls šī gada pavasarī kopā ar izciliem mūziķiem radījis jaunu, Rīgai veltītu instrumentālu programmu „Pastaiga pa Rīgu”.
Programmā iekļauti 13 jaundarbi, ko izpilda klasisks džeza trio – klavieres, bass un bungas. Trio dalībnieks, igauņu kontrabasists Toivo Unt ciklu raksturo kā neprātīgi interesantu darbu, kurā izteikti jūtams Maestro Raimonda Paula melodiskais skanējums. Projekta nosaukums radies, iedvesmojoties no pastaigām pa tukšajām Rīgas ielām. “Pastaigājos pa Rīgu, kad tā bija pilnīgi tukša,” stāsta Raimonds Pauls. “Un radās doma par šādu ciklu – “Pastaiga pa Rīgu”. Par savu pilsētu jāpriecājas vienmēr. Tādēļ skaņdarbi veltīti vecpilsētai, Bastejkalnam, Vērmanes dārzam un citām vietām.”

“Man ir sajūta, ka Maestro šajā programmā atgriežas savā jaunībā, kad džeza mūzika bija kā svaiga gaisa malks un improvizācija kā brīvība, kas ļāva izpausties ārpus dažādām sistēmām un spēlēt to, ko sirds patiešām vēlas,” tā par projektu saka bundzinieks un producents Māris Briežkalns.

Ar šo džeza ciklu Maestro apliecina savu mīlestību pret džezu – tieši ar šo mūziku Raimonds Pauls ir sācis savu muzikālo ceļu un šāda atgriešanās pie jaunības dienu mūzikas ar sev tik raksturīgo melodiskumu ir skaista dāvana savai pilsētai un valstij.

Ieejas maksa 40eur.
Biļetes iespējams iegādāties bilesuparadize.lv, zeit.lv/veikals vai uz vietas Zeit Cafe, Gaujas ielā 4, Līgatnē.

! Ierodoties uz pasākumu jāuzrāda: personas apliecinošs dokuments, derīgs Digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina veiktu pilnu vakcināciju vai Covid-19 izslimošanu pēdējā pus gada laikā.

Lūdzam ierasties uz pasākumu savlaicīgi no pl.18 Būsim pacietīgi un saprotoši viens pret otru. Ievērosim valstī esošos tā brīža noteikumus, tie var tikt paplašināti vai mainīti.

Tuvākie notikumi