STRAUME 2023
HIP-HOP FESTIVĀLS
LĪGATNĒ | 30.06.-01.07.2023

STRAUME 2023
30.06 - 01.07.2023

Tiekamies 30.jūnijā un 1. jūlijā, Zeit radošajā kvartālā, Līgatnē!

Atzīmē kalendārā 30. jūniju un 1. jūliju, un sāc gatavoties “a must have” vasaras festivālam!  

Jau otro gadu pēc kārtas, Līgatnē, Zeit radošajā kvartālā, norisināsies Latvijas Hip-Hop mūzikas festivāls STRAUME 2023.

Pagājušajā gadā festivālā visi apgrieza skatuvi kājām gaisā. Tā laikā savu atgriešanos uz lielās skatuves pieteica arī  Latvijas hip-hop maestro Gustavo. 

Arī šis festivāls neliks garlaicībā šūpot kājas, bet ļaus piedzīvot divas neaizmirstamas, ar kultūru piepildītas dienas! 

 • Spilgtākie Latvijas Repa Izpildītāji

  Katru diena būs ar savu īpašu programmu, kurā uzstāsies īpaši pieaicināti Latvijas repa mākslinieki - gan visiem zināmi lielmeistari, gan jaunie talanti.

 • Par Visu Padomāts!

  Teltsvietas - Būs! Parkings - Būs! Telpas, kurās tusēt, ja ārā līst lietus - Būs! Izklaides iespējas Tīklu Parkā, kur nodarbināt līdzpaņemtos bērnus - ARĪ BŪS! 

  Šeit tiek darīts viss, lai šis pasākums paliktu atmiņā ar spilgtām pozitīvajām emocijām!

 • Ģimenēm Draudzīgs Festivāls

  Radošais kvartāls Zeit ir ar domu, lai katrs varētu šeit atrast ar ko nodarboties. Piemēram, katrā biļetē ir iekļauts neierobežots laiks tīklu parkā, kur izklaidēties pasākuma mazākajiem apmeklētājiem.

Šie arī būs...

"Es ceru, ka jums ir skaidrs, ka jūs nebrauksiet paskatīties reperus uz vienkāršu pļaviņu, bet jūs brauksiet uz vietu ar infrastruktūru, uz vietu, kur notiks īsts festivāls!"
ansis

Divas Lieliskas, Ar Kultūru Piepildītas Dienas

Hip Hop publika pašlaik jau ir ļoti plaša. Ir cilvēki, kuri grib ārdīties un lēkāt pie skatuves un ir cilvēki, kuriem patīk baudīt koncertu, vienkārši sēžot un čilojot.

Stundas Brauciena Attālumā no Rīgas - Pašā Gaujas Nacionālā Parka Sirdī, LĪGATNĒ

ZEIT IR PAR VISU PADOMĀTS

Zeit radošā kvartāla teritorija ir ļoti labi iekārtota, lai varētu gan pasēdēt un paskatīties, gan izlēkāties pie skatuves, gan arī ļoti garšīgi paēst.

VIENKĀRŠA NOKĻŪŠANA FESTIVĀLĀ

STRAUME 2023 norises vietā ir viegli nokļūt no visām debess pusēm. Gan ar automašīnu (būs kur atstāt), gan braucot ar sabiedrisko transportu.

BAUDI VISU KO LĪGATNE PIEDĀVĀ

Festivāla starplaikos varēsi doties pastaigās pa Līgatnes apkārtni un baudīt fantastiskus skatus, kā arī apmeklēt dažādus ievērības cienīgus apskates objektus.

Tiekamies FESTIVĀLĀ!
p.s. BIĻEŠU Skaits IErobežots!


Atmiņas no STRAUME '22

REZERVĒ BIĻETES ŠODIEN!